Polish Immigration Lawyer Pueblo Colorado

Polish Immigration Lawyer
Polish Immigration Lawyer
Polish Immigration Lawyer
Polish Immigration Lawyer
Polish Immigration Lawyer
Polish Immigration Lawyer

Agnieszka “Aga” Piasecka

Polish Immigration Lawyer Pueblo Colorado

303-475-7212

Agnieszka “Aga” Piasecka, Polish Immigration Lawyer Pueblo Colorado

Aga is a successful immigration law attorney licensed to practice immigration law in the USA and in Poland. Aga has two law degrees from the U.S. and from Poland. She obtained a Juris Doctorate Cum Laude from Stetson University College of Law in Florida and a Masters Degree in Law with Honors from Jagiellonian University in Poland. She also studied International Law in Holland. Aga is fluent in English, Polish and Italian and she communicates in Spanish and Russian. Aga has 15 years of legal experience. Before opening her own practice, Aga worked for major international and nationally recognized law firms.

To schedule your first FREE CONSULTATION please call Aga at 303-475-7212

Agnieszka Piasecka, Polski Adwokat Emigracyjny / Polski Prawnik Emigracyjny Pueblo Colorado

Agnieszka urodziła się i wychowała w Polsce, gdzie ukończyła studia prawnicze z wyróżnieniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Agnieszka studiowała również prawo międzynarodowe w Holandii oraz zdobyła doktorat prawa z wyróżnieniem na Florydzie, na Stetson University College of Law. Agnieszka ma łącznie ponad 15 lat doświadczenia w praktyce prawa. Agnieszka mówi biegle po polsku, angielsku i włosku.

Agnieszka wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych w 2007 roku i osobiście doświadczyła wielu problemów z jakimi borykają się w tym kraju emigranci. Agnieszka przeszła przez rozwód oraz wszystkie etapy emigracyjne prowadzące do uzyskania obywatelstwa Stanów Zjednoczonych. Proces ubiegania się o zieloną kartę może być skomplikowany i frustrujący, a nawet małe błędy mogą kosztować odmowę i utratę poniesionych opłat oraz czasu. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy brakuje wymaganych dokumentów lub gdy sponsor nie kwalifikuje się z powodu niskich zarobków lub gdy małżeństwo rozpadło się przed uzyskaniem zielonej karty. Zatrudnienie doświadczonego adwokata to klucz do wyeliminowania pomyłek, których można było łatwo uniknąć, a które mogą kosztować utratę nerwów, pieniędzy i czasu.

Agnieszka doskonale rozumie problemy swoich klientów, gdyż sama kiedyś była w ich sytuacji. Agnieszka może pomóc Wam w sprawach emigracyjnych, rodzinnych, cywilnych jak również w tłumaczeniu i interpretacji dokumentów prawnych. W celu ustalenia pierwszej bezpłatnej konsultacji, zadzwoń pod numer 303-475-7212

Agnieszka “Aga” Piasecka, Polish Immigration Lawyer Pueblo Colorado

Agnieszka “Aga” Piasecka, Esq. is an immigrant herself and has personal experience with immigration proceedings as she had to adjust her status, apply for a Green Card for herself and her family members and then, finally, obtain U.S. Citizenship. Aga subsequently assisted many clients from all over the world with their immigration problems. She can help you with Green Card application / Permanent Resident Card, Green Card Sponsorship by Employer, Green Card through business; Visa application e.g. Student Visas, Business Visas, Finance Visas; U.S Citizenship, Avoiding Deportation / Deportation Defense, Work Permits and Travel Documents.

Agnieszka “Aga” Piasecka, Esq. is an immigrant herself and has experience with obtaining a Green Card, U.S. Citizenship and Immigration Laws. Aga can assist you with all your immigration needs in Pueblo Colorado including:

Avoiding Deportation

Work Permits

Application for Permanent Residence

Student Visas

Business Visas

Finance Visas

U.S. Citizenship

Travel Documents

Green Cards

Green Card Sponsorship

Different ways to get your Green Card

There are different ways to get your Green Card. The steps to becoming a Green Card holder vary by category.

Green Card Through Family

Green Card Through a Job

Green Card Through Business

Green Card Through Refugee or Asylee Status

Other ways a Green Card can be obtained

There are other ways a Green Card can be obtained. I have the knowledge and experience to provide you with the assistance you need through every step of your immigration process.

For a FREE consultation about your immigration needs in Pueblo Colorado please call Attorney Aga Piasecka Delgado, Immigration Lawyer:

303-475-7212

Adwokat Agnieszka Piasecka, Polski Adwokat / Polski Prawnik Pueblo Colorado

Adwokat Agnieszka Piasecka jest emigrantką z Polski i ma doświadczenie w sprawach emigracyjnych i związanych z uzyskaniem obywatelstwa. Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty, obywatelstwa, sponsorawaniu na zieloną kartę małżonka i innych członków rodziny, oraz w uzyskaniu wiz: studenckich, turystycznych, biznesowych, narzeczeńskich. Agnieszka Piasecka może także pomóc w zdobyciu zielonej karty przez biznes oraz w obronie przed deportacją. Adwokat Agnieszka Piasecka zajmuje się sprawami takimi jak:

Obywatelstwo

Zielona Karta / Stały pobyt

Pozwolenie na pracę

Wizy studenckie

Wizy biznesowe

Wizy turystyczne

Wizy narzeczeńskie

Pozwolenie na podróżowanie

Sponsorowanie na zieloną kartę

Obrona przed deportacją

Adwokat Agnieszka Piasecka może pomóc Ci w uzyskaniu zielonej karty poprzez:

Małżeństwo

Biznes

Pracę

Rodzinę

Azyl / Status uchodźca

Zadzwoń aby umówić się na BEZPŁATNĄ konsultację prawną:

303-475-7212

Aby przeczytać historię emigracyjną Agnieszki Piaseckiej odwiedź: www.dancingwithunclesam.com

ARTYKUŁY PRASOWE AGNIESZKI PIASECKIEJ

“Agnieszka Piasecka jest autorką poniższego artykułu, który ukazał się w Biuletynie Polskiego Centrum Im. Jana Pawła II, Inc., wydanie Maj, 2016 (str. 6):

Dlaczego warto zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych?

W mojej praktyce adwokackiej często spotykam się z pytaniami od moich klientów, posiadaczy zielonej karty: Czy warto starać się o obywatelstwo Stanów Zjednoczonych i dlaczego? Moja odpowiedź na to pytanie jest zawsze twierdząca, gdyż jest wiele niezaprzeczalnych korzyści posiadania obywatelstwa amerykańskiego. Poniżej przedstawiam kilka najważniejszych benefitów zostania obywatelem:

1. Nie będziesz podlegać deportacji.

Generalnie (z pewnymi wyjątkami) obywatele amerykańscy nie podlegają deportacji podczas gdy posiadacze zielonej karty mogą w każdej chwili zostać deportowani za pewne przestępstwa kryminalne.

2. Możliwość podróżowania za granicę bez ograniczeń czasowych.

Posiadacze zielonej karty nie mogą przebywać jednorazowo poza Stanami Zjednocznymi przez okres dłuższy niż sześć miesięcy. W przypadku przekroczenia sześciu miesięcy za granicą grozi im utrata zielonej karty jeżeli władze emigracyjne uznają, że „porzucili” oni zieloną kartę.

3. Możliwość sponsorowania członków rodziny na zieloną kartę.

Uzyskanie obywatelstwa daje możliwość przyspieszonego sponsorwania członków rodziny na zieloną kartę. Obywatele amerykańscy mogą sponsorować na zieloną kartę w trybie przyspieszonym swoich nie tylko swoich małżonków i dzieci, ale również rodziców oraz rodzeństwa. Generalnie (z pewniymi wyjątkami), dzieci obywateli amerykańskich, które nie ukończyły 18 latdostają automatycznie obywatelstwo amerykańskie (nawet jeżeli urodziły się poza Stanami Zjednoczonymi).

4. Możliwość głosowania w wyborach i ubiegania się o stanowiska polityczne.

Tylko obywatele amerykańscy mają przywilej głosowania. Warto o tym pomyśleć przy okazji zbliżających się wyborów prezydenckich. Szczególnie teraz, gdy rozstrzygają się losy przełomowej reformy emigracyjnej rozpoczętej przez prezydenta Obamę, kwestia tego, kto zostanie nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki będzie miała kluczowe znaczenie dla przyszłości tego kraju i wielu emigrantów.

5. Możliwość zdobycia zatrudnienia w agencjach państwowych.

Wiele lukratywnych stanowisk w urzędach i agencjach federalnych dostępnych jest tylko dla obywateli amerykańskich.

6. Ulgi podatkowe.

Pewne ulgi podatkowe dostępne są tylko dla obywateli Stanów Zjednoczonych.

7. Dotacje i stypendia państwowe.

Obywatele amerykańscy mogą ubiegać się o dofinansowanie, stypendia i dotacje federalne dotyczące na przykład opłat za wykształcenie.

8. Posiadanie amerykańskiego paszportu i łatwość podróżowania.

Obywatele amerykańscy mogą podróżować na całym świecie z amerykańskim paszportem i cieszyć się ochroną amerykańskich placówek dyplomatycznych. Dodatkowo, obywatele Stanów Zjedoczonych mogą podróżować do wielu krajów bez konieczności ubiegania się o wizę. Również, w wielu przypadkach czas wyczekiwania i kolejki dla obywateli amerykańskich n.p. na lotniskach w Stanach Zjedoczonych są o wiele krótsze.

9. Okazanie patriotyzmu.

Stany Zjedoczone to dla wielu z nas kraj spełnionych marzeń o lepszym życiu. Dla tych z nas, którzy zgadzają się z tym stwierdzeniem, warto uzyskać obywatelstwo jako symbol wdzięczności za szanse i pomoc jakie otrzymaliśmy od tego kraju.

10. Nie musisz już odnawiać i pilnować zielonej karty.

Posiadacze zielonej karty muszą pamiętać o odnawianiu zielonej karty co 10 lat, co wiąże się z kosztami oraz każdorazową pracą papierkową. Dodatkowo, w przypodku zgubienia lub utraty zielonej karty lub zmiany nazwiska, wymagane jest wystąpienie o nową zieloną kartę co, jeszcze raz, wiąże się z wysokimi kosztami oraz pracą papierkową.

Uzyskanie obywatelstwa amerykańskiego dla kwalifikujących się posiadaczy zielonej karty nie jest skomplikowane i wiąże się z jednorazowym kosztem, który warto ponieść w świetle korzyści i benefitów długoterminowych.”

*** Historia Agnieszki ***

Immigration Questions

How can I avoid deportation after receiving a notice of deportation?

Do I qualify for a work permit in Colorado?

How can I obtain a work permit in Colorado?

Do I qualify for permanent residence in Colorado?

How do I apply for permanent residence in Colorado?

Do I qualify for a Student Visa in Colorado?

How do I apply for a Student Visa in Colorado?

Do I qualify for a Business Visa in Colorado?

How do I apply for a Business Visa in Colorado?

Do I qualify for a Fiance Visa in Colorado?

How do I apply for a Fiance Visa in Colorado?

Do I qualify for U.S. Citizenship?

How do I apply for U.S. Citizenship in Colorado?

How long does it take to become a U.S. Citizen in Colorado?

How much does it cost to become a U.S. Citizen in Colorado?

How do I obtain travel documents in Colorado?

Do I qualify for a Green Card?

How do I get a Green Card in Colorado?

Who can sponsor me for a Green Card?

Can I get a Green Card through my family?

Who is considered family for Green Card sponsorship through my family?

Can I get a Green Card through my Job in Colorado?

Can I get a Green Card through a business in Colorado?

Can I get a Green Card through refugee or asylee status?

Do I qualify for a Green Card through refugee or asylee status?

Pueblo Colorado Immigration Attorney Aga Piasecka Delgado can help you answer these and many other immigration questions. For a FREE consultation about your immigration needs in Pueblo Colorado please call:

303-475-7212

For Aga’s immigration story please visit:

DancingWithUncleSam.com

Please visit the following link to view Pueblo immigration lawyer Aga Piasecka Delgado’s client reviews.

Immigration Lawyer Agnieszka Piasecka’s Client Reviews

For Pueblo Attorney Anieszka “Aga” Piasecka Delgado’s other immigration websites please visit:

ImmigrationAttorneyColoradoSprings.com

ImmigrationLawyerColoradoSprings.com

ImmigrationAttorneyDenverColorado.com

ImmigrationLawyerDenverColorado.com

ImmigrationAttorneyClearwater.com

ImmigrationLawyerClearwater.com

PolishImmigrationAttorney.com

PolishImmigrationLawyer.com

For Pueblo Attorney Anieszka “Aga” Piasecka’s Spanish immigration websites please visit:

Para información en español sobre nuestros servicios de inmigración, visite:

AbogadoInmigracionEstadosUnidos.com

AbogadosInmigracionEstadosUnidos.com

Agnieszka “Aga” Piasecka Delgado es una Abogada Licenciada en los Estados Unidos y practica exclusivamente en el área de Derecho de Inmigración y Naturalización en el estado de Colorado. Debido a que estas áreas son reguladas por Leyes Federales, Aga puede representar a clientes con casos de inmigracion y naturalizacion en todos los Estados Unidos. Aga tiene experiencia en Peticiones Familiares, Visas de No-Inmigrante, Procesos de Naturalización y Certificación Laboral (PERM), Ciudadanía Americana, Asilo,  Residencia permanente, Visa K-1 para prometido(a), Ajuste de estatus y Residencia condicional.

Consulte con la Abogada Licenciada Aga Piasecka Delgado sobre su caso de inmigración antes de presentar su expediente a las oficinas de inmigracion.

Para información sobre nuestros servicios de inmigración en español, lláme hoy a la Abogada de Inmigración Agnieszka “Aga” Piasecka Delgado:

303-475-7212

Lláme hoy a la Abogada Licenciada de inmigracion para concertar una consulta honesta, responsable, y profesional de inmigración:

303-475-7212

Consulta Por Teléfono Gratis!

Hablamos español

Aceptamos tarjetas de crédito

You can also visit immigration lawyer Agnieszka “Aga” Piasecka at:

www.AgaEsq.com

www.AttorneyAgaPiasecka.com

www.AttorneyAgnieszkaPiasecka.com

www.AgaPiaseckaDelgadoLaw.com

For a free consultation please call 303-475-7212

For Aga’s immigration story please visit: www.dancingwithunclesam.com

Immigration Attorney Pueblo

Pueblo Attorney Anieszka “Aga” Piasecka is a licensed Immigration attorney / Immigration lawyer in Pueblo and in Poland with more than 15 years of legal experience and two Law Degrees. She is fluent in Polish, English and Italian and can assist you with all of your immigration needs in Pueblo and Poland.

Immigration Attorney Pueblo Colorado

Pueblo Colorado Attorney Anieszka “Aga” Piasecka is a licensed Immigration attorney / Immigration lawyer in Pueblo Colorado and in Poland with more than 15 years of legal experience and two Law Degrees. She is fluent in Polish, English and Italian and can assist you with all of your immigration needs in Pueblo Colorado and Poland.

Polish Immigration Attorney Pueblo Colorado

Adwokat Agnieszka Piasecka, Polski Adwokat / Polski Prawnik Pueblo Colorado. Attorney Agnieszka “Aga” Piasecka, Polish Immigration Lawyer Pueblo Colorado. Lawyer Agnieszka Piasecka, Polish Immigration Attorney Pueblo Colorado.